Niedziela, 26 marca 2023Imieniny: Teodor, Emanuela, Larysa
 

Aktualności

Informacja skarbnika

Darz Bór Koleżanki i Koledzy,   Chciałbym poinformować, że zakończyłem wpisywanie aktualnych stanów kont 245 do EPI.  Wchodząc do EPI w zakładkę finanse będziecie mieli dostęp do aktualnego stanu swojego konta 245. Proszę sprawdzajcie stan kwoty na koncie 245. W razie jakichkolwiek sugestii i pytań proszę o sms na nr 600 487 434 lub e-mail do mnie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.     Zgodnie z tym co zostało uchwalone na ostatnim WZC, na dzień 30 października będę naliczał składkę na koło w kwocie 840 zł, osoby, które nie maja wystarczającej kwoty na swoim koncie proszę o dokonanie wpłaty. Przypominam też, że w końcu listopada przypada termin opłaty składki na PZŁ na rok 2023, która wynosi razem z ubezpieczeniem 503 zł. (460 +43)   Darz Bór Dariusz Malak Skarbnik

Nowy sezon 2022/2023

Koleżanki i Koledzy

Z dniem 01.04.2022 rozpoczynamy nowy sezon łowiecki 2022/2023. W związku z tym prosimy wszystkich chętnych do angażowania się przy pracach gospodarczych w miesiącu kwietniu i maju celem naprawy urządzń łowieckich i przygotowania łowisk do ochrony upraw przed szkodami. Prace można wykonywać indywidualnie w porozumieniu z gospodarzami obwodów łowieckich lub w dniach przez nich proponowanych. Godziny i miejsce do ustalenia po potwierdzeniu obecności na pracach

                                                                              D A R Z       B Ó R

Nowa zakładka w MENU

Koleżanki i Koledzy

W nowej zakładce "Czyste Pudło" znajdziecie kontakt do kolegów z naszego koła którzy posiadają psy do poszukiwania postzrzałków - wraz z instrukcją postępowania w razie wątpliwości oddania celnego strzału.

                                                                                  D A R Z    B Ó R

Adres do korespondencji

UWAGA !!!

 Zarząd  WKŁ"TROP"  zwraca  się  z  prośbą  do  wszystkich  zainteresowanych          o korzystanie z niżej podanego adresu do korespondencji:

                                     W K Ł "TROP" we Wrocławiu

                                                   ul. Ks.W.Bochenka 7

                                                55-100 TRZEBNICA

                                    skrytka pocztowa 76

Zmiana na funkcji gospodarza w obw. 35

Z dniem 07.05.2020r. uchwałą zarządu koła nr.9ZK/20/21 kol. Mądry Tomasz został powołany na funkcję gospodarza w obwodzie łowieckim nr. 35.

                                                                  D A R Z    B Ó  R

                                                                                      Zarząd Koła

 W marcu polujemy na:
Dziki:
odyńce, wycinki, przelatki i warchlaki
Tchórze i kuny
Lisy, Jenoty, Norki Amerykańskie, Szopy Pracze

Całość >>


Źródło: http://www.pzlow.pl

Create by NETSEND Copyright © 2014 Koło Łowieckie nr 401 „Trop” we Wrocławiu